Top Menu

Yazı Yazarak Para Kazanmak İster Misiniz?

yazi-yazarak-para-kazanmak
Yazı yazarak para kazanmak ister misiniz? Yazı yazarak nasıl para kazanılır, yazı yazarak gerçekten para kazanabilir miyim? Yazı yazarak para kazanmak hakkında tüm bilinmeyenleri sizler için derledik.

Yazı Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Yazı yazarak oldukça kolay para kazanabilirsiniz. Bunun için akıcı bir dile ve yazım kurallarına hakim olmanız yeterlidir. İyi bir yazarsanız ve yazım kurallarına dikkat ediyorsanız yazı yazarak oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz.

Web site sahipleri, içerik yöneticileri ve blog yazarları sık sık makale ihtiyacı duymaktadır. İlgili ihtiyaçlarını ise makale yazarları tarafından karşılanmaktadır. Tam da bu noktada yazı yazan ilgili yazarlar tarafından para kazanma fırsatı doğmaktadır. Sizde kaleminize güveniyor ve bu işi rahatlıkla yapabilirim diyorsanız yazı yazarak para kazanabilirsiniz.

Yazı Yazarak Gerçekten Para Kazanabilir Miyim?

Evet, yukarıda da bahsettiğimiz üzere yazı yazarak gerçekten para kazanabilirsiniz. Bunun için iyi bir yazar ve doğru platformlarda yer almanız yeterli olacaktır.

Yazı Yazarak Para Kazanabileceğiniz Siteler


Yazmış olduğunuz hazır makaleleri ise buradan satabilirsiniz.

Yazı Yazarak Ne Kadar Kazanabilirim?

Yazı yazarak kazanabileceğiniz paranın bir alt yada üst limiti yok. Kulağa hoş geliyor değil mi? Yazı yazarak ayda 500 TL'de kazanabilirsiniz 5.000 TL'de. Yazı yazarak kazanabileceğiniz para yazdığınız yazılara, kalitesine ve sizin ne kadar sık yazı yazabildiğinize bağlıdır.

Makale Fiyatları

Yazı yazarak para kazanmanın da bir piyasasının olduğunu unutmayın. Makale fiyatlarına bakacak olursak bugün 100 kelime başına 1,5 TL gibi bir tutar söz konusu. Yani 100 kelimelik bir yazı yazarsanız 1 X 1,5 TL = 1,5 TL, 500 kelimelik bir yazı yazarsanız 5 x 1,5 TL = 7,5 TL kazanabilirsiniz. Verilen fiyatlar yazının içeriği ve kalitesine göre değişkenlik gösterebilir. Örnek vermek gerekirse finans kategorisinde yazılan yazıların 100 kelime başına fiyatı 2 TL olabiliyor. Burada yazının kaliteside önem arz etmekte. İyi bir yazar tarafından yazılmış bir finans makalesi 100 kelime başına 3, 5 TL arasında da satılabilir.

Yazı yazarak para kazanmak hakkında daha fazla bilgi almak ya da soru sormak isterseniz alt tarafta yer alan yorum bölümünü kullanarak bize yazabilirsiniz.


Yorum Gönder

Ek İş Kur - Evde Ek İş İlanları. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. EKİSKUR.ORG