Top Menu

Para Kazandıran Anketler

para-kazandiran-anketler
Anket doldurarak para kazanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise sizi yazımızın devamını okumaya davet ediyoruz. Piyada birçok anket firması ve anket siteleri mevcut. Peki ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde alabileceğiniz güvenilir anket sitelerini biliyor musunuz? En güvenilir para kazandıran anketler ve android anket uygulamalarına birlikte bir göz atalım.

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket doldurarak para kazanmak birçok ziyaretçimiz için bir ek iş, ek gelir kapısı haline gelmiş durumda. Peki gerçekten de anket doldurarak para kazanmak mümkün mü? Evet mümkün! Sadece doğru anket firmaları ya da anket siteleriyle birlikte çalışmalısınız.

Anket Doldur Kazan

Anket doldur ve kazan. İş aslında bu kadar basit. İlgili site ve firmalardan tarafınıza gönderilen anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Doldurmanız gereken anketler ortalama 5 - 10 dakika kadar sürmektedir. Bu süre doldurulması gereken anketin içeriğine göre anketten ankete farklılık göstermektedir. Bazı anketler ise çok kısa 1 - 2 dakika içinde tamamlanmaktadır.

Ödemeler ise anket başına belirlenmektedir. Örnek vermek gerekirse yukarıda da bahsettiğimiz gibi uzun süreli anketlerin (5 - 10 dakikalık anketler.) anket başına ödemesi 3 - 5 TL arasında olabiliyorken kısa süreli anketlerin (1 - 2 dakikalık anketler.) anket başına ödemesi 1 - 2 TL olabilir. Anket başına ödenecek tutar ilgili anket firmaları ve anket siteleri tarafından güncel olarak belirlenmektedir.

Android Anket Uygulamaları


 Para Kazandıran Anket Siteleri


Uyarı: Yukarıda verdiğimiz anket siteleri ve anket uygulamalarıyla ilgili bir bağlantımız veya işbirliğimiz bulunmamaktadır. Anket siteleri ve anket uygulamaları tarafsız bir şekilde listelenmiştir.

İlgili anket siteleri ve anket uygulamalarıyla birlikte çalışmadan önce firma ismi + şikayet şeklinde Google araması gerçekleştirmeniz halinde ödeme yapıp yapmadıkları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Soru ve görüşleriniz için yorum yapabilirsiniz.


Yorum Gönder

Ek İş Kur - Evde Ek İş İlanları. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. EKİSKUR.ORG